Menu

Afhalen van onderdelen

Wilt u liever een onderdeel bij ons afhalen? Dat is in veel gevallen mogelijk, maar niet alle onderdelen liggen standaard bij ons op locatie. Daarom vragen we u om eerst even contact met ons op te nemen voordat u langskomt.

U kunt ons het beste een e-mail sturen met daarin wat u zoekt. Vermeld als het kan het typenummer van het apparaat en geef aan welk onderdeel u nodig heeft. Bijvoorbeeld: “Bosch WAE28465NL – deurrubber” of “Philips HD8827 – brouwunit”. Geef ook aan wanneer u het zou willen afhalen, zodat we daar meteen rekening mee kunnen houden.

Na ontvangst van uw bericht controleren wij of het onderdeel op locatie aanwezig is. Een groot deel van onze voorraad ligt op externe locaties. Binnen twee uur hoort u van ons of het onderdeel klaar kan liggen voor afhaling, of dat we het eerst voor u moeten bestellen.

E-mail: [email protected]

Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »