Menu
EUR
Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971
(0)
Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971

Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971

€25,95 Incl. btw
Op voorraad

• Stofzuigerslang 17007971
• Origineel Bosch Siemens product
• Lengte: 1570 mm Lees meer.

Op werkdagen voor 15:00 besteld, morgen in huis
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld, morgen in huis
  • 30 dagen bedenktijd
  • Klanten beoordelen ons met een 9,6

Productomschrijving

doorsnede wartel 45,5mm
doorsnede insteek voor pistoolgreep 49mm

 

Geschikt voor alle onderstaande stofzuigers:

BGB2155003
BGB2155004
BGB2B11101
BGB45123003
BGB45253003
BGB45254003
BGB45HYG03
BGB723008
BGB733008
BGC1155001
BGC1170001
BGC1B10001
BGC1B13001
BGC2U23011
BGC3U21011
BGC4U33011
BGL21328GB01
BGL25MON103
BGL25MON104
BGL25MON203
BGL25MON204
BGL25MON303
BGL25MON304
BGL2A10001
BGL2A11201
BGL2A112B01
BGL2A22001
BGL2B102801
BGL2B103801
BGL2B11001
BGL2B110801
BGL2B110CH01
BGL2B11201
BGL2B112801
BGL2B112A01
BGL2B13001
BGL2B13201
BGL2B132801
BGL2C11001
BGL3126601
BGL3126GB01
BGL3170001
BGL3180001
BGL3200001
BGL3200301
BGL3202101
BGL3203001
BGL3220001
BGL3221001
BGL3221101
BGL3222201
BGL3223201
BGL3223501
BGL3240001
BGL3250001
BGL3251001
BGL3254001
BGL3511001
BGL3511201
BGL35112S01
BGL3512701
BGL3520201
BGL3522001
BGL35MON401
BGL35MON501
BGL35MON801
BGL35MONCH01
BGL35MOV1001
BGL35MOV1801
BGL35MOV2001
BGL35MOV2B01
BGL35MOV4001
BGL35MOVE801
BGL35MOVE901
BGL3A11001
BGL3A11101
BGL3A11201
BGL3A11701
BGL3A117A01
BGL3A12201
BGL3A13201
BGL3A21001
BGL3A21201
BGL3A212GB01
BGL3A22201
BGL3A23001
BGL3A230B01
BGL3A230C01
BGL3A23401
BGL3A31001
BGL3A33001
BGL3A330C01
BGL3A330GB01
BGL3A33101
BGL3A33201
BGL3ALLGB01
BGL3B11001
BGL3B110GB01
BGL3B11201
BGL3B21001
BGL3B22001
BGL3B33001
BGL3C23501
BGL3C23601
BGL3HYG01
BGL3PETGB01
BGL3POWER01
BGL4213001
BGL4245501
BGL4253001
BGL4310GB01
BGL45123SG01
BGL4520203
BGL45210003
BGL45210103
BGL45212503
BGL45213103
BGL45213203
BGL4ALLGB01
BGL720003
BGL7223203
BGL7223403
BGL8103003
BGL8103005
BGL8103008
BGN2170002
BGN2170003
BGN2170004
BGN2170202
BGN2170203
BGN2170204
BGN2180002
BGN2180003
BGN2180004
BGN22128GB04
BGN2A11004
BGN2A112804
BGN2A132804
BGN2A21304
BGN2B11204
BGS111201
BGS111202
BGS1170001
BGS1170201
BGS1170301
BGS1180001
BGS1UA10011
BGS211201
BGS211202
BGS2183001
BGS21830IL01
BGS2183201
BGS2183301
BGS220201
BGS2203001
BGS2210A01
BGS221201
BGS2212101
BGS2212201
BGS2212301
BGS2212401
BGS223001
BGS223002
BGS2230GB01
BGS223201
BGS2ALL201
BGS2ALL401
BGS2U31011
BGS2UALL211
BGS3142001
BGS3142003
BGS3142006
BGS3143001
BGS3143003
BGS3143006
BGS3180001
BGS3180002
BGS3180006
BGS3200001
BGS3200002
BGS3200003
BGS3200006
BGS320003
BGS320005
BGS320006
BGS3200101
BGS3200102
BGS3200103
BGS3200106
BGS3200201
BGS3200202
BGS3200203
BGS3200206
BGS321001
BGS321005
BGS3210A05
BGS3220001
BGS3220002
BGS3220003
BGS3220006
BGS322003
BGS322005
BGS322006
BGS323001
BGS331001
BGS331005
BGS333005
BGS4126601
BGS4126603
BGS4126606
BGS4126701
BGS4126703
BGS4126706
BGS4140GB01
BGS4140GB03
BGS4140GB06
BGS4143001
BGS4143003
BGS4143006
BGS4143201
BGS4143203
BGS4143206
BGS4143301
BGS4143303
BGS4143306
BGS4143401
BGS4143403
BGS4143406
BGS4143501
BGS4143503
BGS4143506
BGS4180001
BGS4180002
BGS4180006
BGS4200GB01
BGS4200GB02
BGS4200GB03
BGS4200GB06
BGS421001
BGS421005
BGS4210A01
BGS4210A05
BGS4210B05
BGS421205
BGS4220AU01
BGS4220AU02
BGS4220AU03
BGS4220AU06
BGS4221001
BGS4221002
BGS4221003
BGS4221006
BGS42210IL01
BGS42210IL02
BGS42210IL03
BGS42210IL06
BGS4221101
BGS4221102
BGS4221103
BGS4221106
BGS4221201
BGS4221202
BGS4221203
BGS4221206
BGS4221CH01
BGS4221CH02
BGS4221CH03
BGS4221CH06
BGS4222401
BGS4222402
BGS4222403
BGS4222406
BGS4223001
BGS4223002
BGS4223003
BGS4223006
BGS4223401
BGS4223402
BGS4223403
BGS4223406
BGS4223GB01
BGS4223GB02
BGS4223GB03
BGS4223GB06
BGS4224201
BGS4224202
BGS4224203
BGS4224206
BGS423001
BGS423004
BGS4312GB03
BGS4312GB05
BGS433001
BGS4330GB03
BGS4332S01
BGS4333M01
BGS433401
BGS4334GB01
BGS4ALL401
BGS4ALLGB01
BGS4ALLGB05
BGS4GOLD01
BGS4GOLD03
BGS4GOLD06
BGS4GOLD201
BGS4GOLD203
BGS4GOLD206
BGS4HYGGB01
BGS4SIL7301
BGS4SIL73A01
BGS4SIL73B01
BGS4SILAU01
BGS4SILAU03
BGS4SILAU06
BGS4SILTAU03
BGS4SILTAU06
BGS4U211CH11
BGS4U332S11
BGS4U33411
BGS4USIL7111
BGS4USIL7311
BSA100KA06
BSA2100UC06
BSA2100UC10
BSA2101UC06
BSA2101UC10
BSA2200UC06
BSA2222UC06
BSA245306
BSA245309
BSA260206
BSA268009
BSA273306
BSA2800RU09
BSA280106
BSA280110
BSA281006
BSA282206
BSA2822CH06
BSA2822CH09
BSA282306
BSA283506
BSA287706
BSA287709
BSA2880GB06
BSA2880GB09
BSA288206
BSA288208
BSA288209
BSA3000RU09
BSA301006
BSA302209
BSA3025RU09
BSA303009
BSA308109
BSA308309
BSA310006
BSA3100RU09
BSA3125RU09
BSA318009
BSA320006
BSA3280GB09
BSA351006
BSA5200006
BSA5200010
BSAB11209
BSAC11009
BSB208009
BSB208109
BSB218009
BSB288409
BSB298209
BSD220206
BSD231106
BSD231206
BSD231306
BSD232206
BSD250106
BSD250107
BSD260006
BSD260007
BSD260106
BSD260107
BSD2700RU06
BSD271006
BSD280006
BSD2800GB06
BSD2800RU06
BSD280206
BSD280506
BSD281006
BSD282006
BSD282206
BSD283306
BSD288006
BSD288008
BSD288009
BSD288306
BSD288308
BSD288309
BSD3000RU06
BSD302006
BSD302012
BSD302206
BSD302212
BSD302306
BSD3023GB06
BSD302506
BSD302512
BSD3025RU06
BSD303006
BSD303009
BSD303012
BSD303013
BSD308009
BSD308109
BSD308113
BSD3081GB09
BSD3081GB13
BSD308309
BSD318009
BSD3200GB06
BSD322006
BSD330006
BSD3300GB06
BSG41700GB06
BSG4180006
BSG4200006
BSG42000GB06
BSG4240206
BSG4250006
BSG6126603
BSG6126703
BSG6126704
BSG6160001
BSG6160003
BSG61600RU01
BSG61600RU03
BSG6160104
BSG6160109
BSG6166303
BSG6166603
BSG6166604
BSG6166609
BSG61666GB03
BSG6170001
BSG6170003
BSG61700RU01
BSG61700RU03
BSG61700RU04
BSG61740CH01
BSG61740CH03
BSG6180001
BSG6180003
BSG6180004
BSG61800GB03
BSG61800RU01
BSG61800RU03
BSG61800RU04
BSG61800RU09
BSG61801GB04
BSG6181004
BSG6181009
BSG61822GB02
BSG61822GB03
BSG6183002
BSG6183003
BSG6183102
BSG6183103
BSG6183202
BSG6183203
BSG6183204
BSG6183304
BSG6183309
BSG61840RU01
BSG61840RU03
BSG61870GB02
BSG61870GB03
BSG6187703
BSG61877GB02
BSG61877GB03
BSG6188001
BSG6188003
BSG6188004
BSG61885GB01
BSG61885GB03
BSG6192202
BSG6192203
BSG6192CH02
BSG6192CH03
BSG6200002
BSG6200003
BSG6200103
BSG6200203
BSG6200204
BSG6200207
BSG6200209
BSG6200304
BSG6200309
BSG6200404
BSG6200407
BSG6200409
BSG6201003
BSG6201004
BSG6202004
BSG6202007
BSG6202203
BSG6202204
BSG6202209
BSG6202303
BSG6202304
BSG6202308
BSG6203003
BSG6208002
BSG6208003
BSG6208202
BSG6208203
BSG6208502
BSG6208503
BSG6208504
BSG6208COE03
BSG6208COE04
BSG6208COE09
BSG62100RU03
BSG62144I04
BSG62144I09
BSG62144RU03
BSG6218504
BSG6218509
BSG6218604
BSG6218609
BSG6220003
BSG6220004
BSG6220009
BSG6220104
BSG6220109
BSG6222304
BSG6222309
BSG6228203
BSG6240003
BSG6240004
BSG62400GB02
BSG62400GB03
BSG6258003
BSG6258004
BSG6A11004
BSG6A21204
BSG6A222S04
BSG6A23204
BSG6A322S04
BSG6B10004
BSG6B10009
BSG6B11004
BSG6B11009
BSG6B11104
BSG6B11109
BSG6B11204
BSG6B11209
BSG6B13004
BSG6B13009
BSG6B13204
BSG6B13209
BSG6C11004
BSG6C11009
BSG6C11104
BSG6C11109
BSG7126607
BSG7126611
BSG7126620
BSG71266GB07
BSG71266GB17
BSG71310UC04
BSG71310UC07
BSG7146607
BSG7146614
BSG7163611
BSG7166607
BSG7166614
BSG7166617
BSG7180004
BSG7180007
BSG71800GB04
BSG71800GB07
BSG7180104
BSG7181004
BSG7181007
BSG71810CH04
BSG71810GB04
BSG71810GB07
BSG71810IL04
BSG7182504
BSG7182507
BSG71825AU04
BSG71825AU07
BSG71825GB04
BSG7182604
BSG7182607
BSG7183004
BSG7183007
BSG71830AU04
BSG71830AU07
BSG7183504
BSG7183507
BSG7184004
BSG7184005
BSG7184007
BSG7184204
BSG7184207
BSG7184210
BSG7184216
BSG7186604
BSG7186607
BSG71866AU04
BSG71866AU07
BSG7187707
BSG7200004
BSG7200007
BSG7200013
BSG7200015
BSG7200016
BSG7202204
BSG7202207
BSG72022CH04
BSG72025GB04
BSG72025GB07
BSG72070GB07
BSG7207704
BSG7207707
BSG7220004
BSG7220007
BSG72200GB11
BSG72200GB15
BSG7221015
BSG7221207
BSG7221211
BSG7221215
BSG7221217
BSG7222207
BSG7222211
BSG7222311
BSG7222315
BSG7222507
BSG7222509
BSG7222511
BSG7222515
BSG7222517
BSG72225GB07
BSG72225GB11
BSG72225GB15
BSG7222611
BSG7222715
BSG7223007
BSG7223011
BSG7223015
BSG7223315
BSG72233GB11
BSG72233GB15
BSG7251007
BSG7251018
BSG7251019
BSG7251107
BSG7253019
BSGL2MOV2109
BSGL3015GB03
BSGL3123203
BSGL3126603
BSGL3126GB03
BSGL3141503
BSGL3142503
BSGL3146503
BSGL3146603
BSGL3170003
BSGL3180003
BSGL3180GB03
BSGL3200003
BSGL3201503
BSGL3202103
BSGL3202203
BSGL3202303
BSGL3203003
BSGL3205GB03
BSGL3210RU03
BSGL3211503
BSGL3212503
BSGL3218003
BSGL3220003
BSGL3220IL03
BSGL3221003
BSGL3221103
BSGL3222203
BSGL3222303
BSGL3222308
BSGL3222RU03
BSGL3223803
BSGL3226003
BSGL3228203
BSGL3228IL03
BSGL3238303
BSGL3240003
BSGL3240GB03
BSGL3250003
BSGL3251003
BSGL3252503
BSGL3253003
BSGL4000GB01
BSGL4022GB01
BSGL4122501
BSGL4126601
BSGL4166601
BSGL4167401
BSGL4200AU01
BSGL4208001
BSGL4218001
BSGL4222301
BSGL4223201
BSGL4223AU01
BSGL4228001
BSGL4228101
BSGL4228201
BSGL4228301
BSGL4228IL01
BSGL5126601
BSGL5126602
BSGL5126GB01
BSGL5126GB02
BSGL5130001
BSGL5130002
BSGL5131001
BSGL5131002
BSGL5132501
BSGL5132502
BSGL5213001
BSGL5213002
BSGL5220001
BSGL5220002
BSGL5220102
BSGL5220CH01
BSGL5220CH02
BSGL5223001
BSGL5223002
BSGL5223102
BSGL5223601
BSGL5223602
BSGL5225GB01
BSGL5225GB02
BSGL5242AU02
BSGL5244AU02
BSGL5253002
BSGL5253202
BSGL71266GB07
VS04B10006
VS04B10013
VS04G171006
VS04G178006
VS04G180006
VS04G200006
VS04G200106
VS04G208006
VS04G208008
VS04G208106
VS04G208108
VS04G210006
VS04G220006
VS04G230006
VS04G230106
VS04G240006
VS04G250206
VS05G11203
VS05G251003
VS05G255503
VS06A11003
VS06A11009
VS06A23003
VS06B110CH03
VS06B110CH09
VS06B111003
VS06B111009
VS06B111CH03
VS06B111CH09
VS06B11203
VS06B112A03
VS06B112A09
VS06B11303
VS06B113A03
VS06B12003
VS06B12009
VS06B21003
VS06B234803
VS06B234809
VS06B241003
VS06BXXL04
VS06BXXL09
VS06C10003
VS06C10009
VS06C10103
VS06C10109
VS06C10203
VS06C10209
VS06C11003
VS06C11009
VS06G126603
VS06G126CH03
VS06G146603
VS06G160001
VS06G160003
VS06G160009
VS06G160101
VS06G160103
VS06G160RU01
VS06G160RU03
VS06G166603
VS06G166609
VS06G166703
VS06G166803
VS06G166809
VS06G170001
VS06G170003
VS06G170RU01
VS06G170RU03
VS06G180001
VS06G180003
VS06G180009
VS06G180101
VS06G180103
VS06G180203
VS06G180209
VS06G180303
VS06G180309
VS06G180RU01
VS06G180RU03
VS06G181203
VS06G181209
VS06G181403
VS06G181409
VS06G182202
VS06G182203
VS06G182403
VS06G183002
VS06G183003
VS06G183102
VS06G183103
VS06G183202
VS06G183203
VS06G200002
VS06G200003
VS06G200101
VS06G200103
VS06G200107
VS06G200109
VS06G200403
VS06G200407
VS06G200409
VS06G201203
VS06G201207
VS06G201209
VS06G201CH03
VS06G201CH06
VS06G202202
VS06G202203
VS06G202CH03
VS06G203002
VS06G203003
VS06G203103
VS06G203109
VS06G203203
VS06G203209
VS06G204402
VS06G204403
VS06G208002
VS06G208003
VS06G208009
VS06G208CH02
VS06G208CH03
VS06G208GB03
VS06G208GB09
VS06G220003
VS06G220009
VS06G220103
VS06G220203
VS06G220209
VS06G220CH03
VS06G221503
VS06G222203
VS06G222209
VS06G222503
VS06G224RU03
VS06G238003
VS06G240103
VS06G240203
VS06G241001
VS06G241003
VS06G241009
VS06G241103
VS06G241303
VS06G242203
VS06G242403
VS06G242409
VS06G248303
VS06G250003
VS06G250203
VS06G250209
VS06G251002
VS06G251003
VS06G251009
VS06G251102
VS06G251103
VS06G251GB03
VS06G251GB09
VS06G252503
VS06G253003
VS06G253503
VS06G254503
VS06GP126403
VS06GP126603
VS06GP126703
VS06GP126803
VS07G126606
VS07G126611
VS07G146611
VS07G166606
VS07G166617
VS07G180004
VS07G180104
VS07G180CH04
VS07G180CH12
VS07G182204
VS07G183004
VS07G183104
VS07G183504
VS07G183604
VS07G184004
VS07G184008
VS07G184108
VS07G184204
VS07G184208
VS07G184210
VS07G184306
VS07G186604
VS07G186605
VS07G200004
VS07G200CH04
VS07G200L04
VS07G203104
VS07G203105
VS07G220004
VS07G220015
VS07G220115
VS07G220215
VS07G221015
VS07G221204
VS07G221206
VS07G221211
VS07G221215
VS07G221311
VS07G221315
VS07G222206
VS07G222211
VS07G222215
VS07G222506
VS07G222509
VS07G222511
VS07G222CH15
VS07G223006
VS07G223011
VS07G240215
VS07G240219
VS07G260007
VS07G260019
VS07GP126611
VS07GP126614
VS07GP126617
VS07GP126711
VS07GP126717
VS07NXTRM03
VS52A2006
VS52D1106
VS52D1206
VS53A0306
VS53B2106
VS53B2109
VS53E0006
VS54A0106
VS54A0206
VS54A3306
VS54B0006
VS54E0006
VS54E00CH06
VS54E0106
VS55A0106
VS55A0110
VS55A2006
VS55A2106
VS55A8106
VS55A8206
VS55A8208
VS55A8209
VS55A8806
VS55A8906
VS55B2506
VS55D0006
VS55E0006
VS55E00RU06
VS55E2006
VS55E8106
VS55E8108
VS55E8109
VS57A0110
VS57A2006
VS57A44RU06
VS57A8006
VS57A8008
VS57A8009
VS57A8106
VS57A8108
VS57A8109
VS57A8206
VS57A8209
VS57A8306
VS57A8308
VS57A8309
VS57B0006
VS57E00RU06
VS57E2006
VS57E8106
VS57E8108
VS57E8109
VS59A1006
VS59A2206
VS59A2906
VS59A3006
VS59E2006
VS59E2206
VS59E8006
VS59E8008
VS59E8009
VS5A146609
VS5A230209
VS5A252206
VS5C10009
VS5C10109
VS5E231206
VS5E241206
VS5KA0006
VSQ4G212203
VSQ4G213103
VSQ4G213203
VSQ4G213503
VSQ4G213CH03
VSX2203001
VSX2A23011
VSX4180001
VSX4180002
VSX4180006
VSX4A21006
VSX4XTRM211
VSZ1NA10001
VSZ1NA10003
VSZ1NA10004
VSZ1NA110803
VSZ1NA110804
VSZ2A10001
VSZ2B11001
VSZ2B11201
VSZ2B13001
VSZ2NB10001
VSZ2NB10002
VSZ2NB10003
VSZ2NB10004
VSZ2NB10201
VSZ2NB10202
VSZ2NB10203
VSZ2NB10204
VSZ2NB12001
VSZ2NB12002
VSZ2NB12003
VSZ2NB12004
VSZ2NC10001
VSZ2NC10002
VSZ2NC10003
VSZ2NC10004
VSZ2NC10101
VSZ2NC10102
VSZ2NC10103
VSZ2NC10104
VSZ2NPOWER02
VSZ2NPOWER03
VSZ2NPOWER04
VSZ3142303
VSZ3146603
VSZ3180GB03
VSZ320M103
VSZ3220003
VSZ3221503
VSZ3241003
VSZ3241009
VSZ32410CH03
VSZ32410CH09
VSZ3241103
VSZ3241203
VSZ3243003
VSZ3251203
VSZ3251209
VSZ3A20203
VSZ3A20209
VSZ3A21003
VSZ3A21009
VSZ3A210CH03
VSZ3A21203
VSZ3A21209
VSZ3A22203
VSZ3A22209
VSZ3A33003
VSZ3A330S03
VSZ3A331S03
VSZ3B20003
VSZ3B20009
VSZ3B20203
VSZ3B20209
VSZ3B21003
VSZ3B21009
VSZ3B23003
VSZ3B23009
VSZ3B23203
VSZ3B23209
VSZ3BXTRCH03
VSZ3GP121503
VSZ3GP126603
VSZ3GP126703
VSZ3GP12CH03
VSZ3JUBI03
VSZ3POWER03
VSZ3XTRM03
VSZ3XTRM103
VSZ3XTRM1203
VSZ3XTRM403
VSZ3XTRMCH03
VSZ3XTRMGB03
VSZ4126601
VSZ4146601
VSZ4166601
VSZ4200101
VSZ4220001
VSZ4222301
VSZ4223001
VSZ4223201
VSZ42232CH01
VSZ42233CH01
VSZ4242501
VSZ4G12M101
VSZ4G13001
VSZ4G140001
VSZ4G140201
VSZ4G142301
VSZ4G220001
VSZ4G222201
VSZ4G222301
VSZ4G223001
VSZ4G223CH01
VSZ4G225001
VSZ4G23001
VSZ4G23101
VSZ4G232M101
VSZ4G33201
VSZ4G332CH01
VSZ4G333M101
VSZ4G33801
VSZ4G34001
VSZ4GHART101
VSZ4GM33801
VSZ4GMJUBI01
VSZ4GP126601
VSZ4GP12CH01
VSZ4XTRM01

Het typenummer staat op een sticker aan de onderzijde van de stofzuiger en wordt aangeduid met 'E-nr'.

Specificaties

Artikelnummer
17007971
EAN Code
8713411147319
Gelijk aan artikelnummers
6.05.10.34-0, 17000733
Origineel artikel
Geschikt voor merk(en)
Bosch, Siemens
Productcategorie
Stofzuigerslang
Inhoud verpakking
1 zak a 1 stuk

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heb je een vraag over dit product?

Heb je een vraag over dit product?

Wij helpen je graag!

Vragen over dit product?
Of hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact met ons op via Email of WhatsApp. Wij helpen je graag!
Vragen over dit product?
Of hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact met ons op via Email of WhatsApp. Wij helpen je graag!

Recent bekeken

Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971
Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971
• Stofzuigerslang 17007971
• Origineel Bosch Siemens product
• Lengte: 1570 mm
€25,95 €21,45
 

Specificaties

Artikelnummer
17007971
EAN Code
8713411147319
Gelijk aan artikelnummers
6.05.10.34-0, 17000733
Origineel artikel
Geschikt voor merk(en)
Bosch, Siemens
Productcategorie
Stofzuigerslang
Inhoud verpakking
1 zak a 1 stuk
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »