Menu
Krups koffiekan Espresso van koffiezetapparaat F0274200
Krups koffiekan Espresso van koffiezetapparaat F0274200

Krups koffiekan Espresso van koffiezetapparaat F0274200

€14,45 €11,94 Incl. btw Excl. btw
Nog 1 op voorraad
Originele Krups espressokan
Voor 4 kopjes espresso
Inclusief zwart deksel
Op werkdagen voor <strong>15:00</strong> besteld, <strong>morgen</strong> in huis
  • Voor 15:00 besteld, morgen in huis
  • 30 dagen bedenktijd
  • / 10 uit beoordelingen

Productomschrijving

Krups espressokan F0274200

De originele Krups espressokan F0274200 is een glazen schenkkan voor vier kopjes espresso. De kan vangt de bereide koffie op bij verschillende Krups-espressomachines en wordt compleet geleverd met een zwart deksel. Hij is onder andere geschikt voor diverse Krups Espresso Mini-, Espresso Bravo-, Café Presso- en Mini Cappuccino-modellen.

Is de glazen koffiekan gebarsten, gebroken of kwijtgeraakt? Dan kun je deze afzonderlijk vervangen zonder een nieuw koffiezetapparaat te kopen. Ook bij een beschadigd deksel kan een complete nieuwe kan uitkomst bieden. Controleer voor het bestellen het typenummer van je espressomachine, want niet iedere Krups-koffiekan heeft dezelfde vorm en afmetingen.

Productinformatie:

OnderdeelnummerF0274200
Type onderdeelEspressokan / glazen schenkkan
Capaciteit4 kopjes espresso
MateriaalGlas
UitvoeringOrigineel Krups
DekselZwart, inbegrepen
HoogteCa. 100 mm inclusief deksel

Geschikt voor:

Voorkom een miskoop: Controleer of jouw koffiezetapparaat in de onderstaande lijst staat.

Krups F9934299
Krups F9934279
Krups F9934273
Krups F9934270
Krups F9934251
Krups F9934238
Krups F9934233
Krups F9934220
Krups F9934210
Krups F9874251
Krups F9874238
Krups F9874210
Krups F9854259
Krups F9854251
Krups F9724251T
Krups F9724251
Krups F9724238
Krups F9724210T
Krups F9724210
Krups F9674238T
Krups F9674238
Krups F9674210T
Krups F9674210
Krups F9634254
Krups F9634251T
Krups F9634251
Krups F9634210
Krups F8724251
Krups F8724238
Krups F8724231
Krups F8724210
Krups F8717155
Krups F8717151
Krups F8714270
Krups F8714255
Krups F8714254
Krups F8714251
Krups F8714238
Krups F8714220
Krups F8714210
Krups F8674251
Krups F8674250
Krups F8674210
Krups F8664279
Krups F8664251
Krups F8664250
Krups F8664238
Krups F8664210
Krups F8657151
Krups F8654220
Krups F8654210
Krups 971
Krups 963
Krups 868
Krups 867
Krups 866
Krups 865
Krups 171
Ufesa E993
59 geschikte apparaten
Keuzehulp laden…

Vind de juiste koffiekan

Selecteer je apparaat en bekijk alle geschikte onderdelen.

Geen resultaten gevonden
Stuur je typenummer of een foto van het typeplaatje via WhatsApp of e-mail. Wij helpen je graag bij het vinden van het juiste onderdeel.

Waar vind ik mijn typenummer?

Voorbeeld van het typeplaatje met typenummer van een Krups espressomachine

Het typenummer staat op het typeplaatje van je Krups espressomachine, meestal aan de onderzijde of achterzijde van het apparaat. Voorbeelden zijn F8714210, F9634251 en F9934238. Controleer de volledige modelcode om te bepalen of deze espressokan geschikt is.

Specificaties

Artikelnummer
F0274200
EAN Code
010942101796
Gelijk aan artikelnummer(s)
9.35.42.26-0
Origineel artikel
Geschikt voor merk(en)
Krups
Productcategorie
Koffiekan
Inhoud verpakking
1 doosje a 1 stuk
Heb je een vraag over dit product?

Heb je een vraag over dit product?

Wij helpen je graag!

Twijfel of dit onderdeel past?
Stuur je typenummer of een foto van het typeplaatje via WhatsApp of e-mail. Wij controleren vrijblijvend of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat.

Recent bekeken

Krups koffiekan Espresso van koffiezetapparaat F0274200
Krups koffiekan Espresso van koffiezetapparaat F0274200
• Krups koffiekan van koffiezetapparaat F0274200
€14,45 €11,94
 
Bosch Siemens circulatiepomp van vaatwasser 00755078
Bosch Siemens circulatiepomp van vaatwasser 00755078
• Pomp Hittepomp, circulatiepomp 00755078
• Origineel Bosch Siemens product
• ...
€118,45 €97,89
 

Specificaties

Artikelnummer
F0274200
EAN Code
010942101796
Gelijk aan artikelnummer(s)
9.35.42.26-0
Origineel artikel
Geschikt voor merk(en)
Krups
Productcategorie
Koffiekan
Inhoud verpakking
1 doosje a 1 stuk
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen

Onze reviews

[ism_review_carousel]
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Krups koffiekan Espresso van koffiezetapparaat F0274200

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »