De originele Krups O-ring MS-0019105 is een kleine rubberen afdichtring voor het watersysteem van verschillende koffiezetapparaten. De ring zorgt voor een waterdichte afsluiting bij een verbinding in het apparaat en wordt onder andere gebruikt in Krups Nespresso CitiZ-, Essenza-, Concept- en Espresso Line-modellen. Ook is deze afdichting geschikt voor bepaalde Moulinex en Rowenta espressomachines.
Is de bestaande O-ring uitgedroogd, vervormd of beschadigd? Dan kan er water bij de betreffende aansluiting lekken. Je kunt de afdichtring afzonderlijk vervangen. De ring heeft een binnendiameter van circa 5,28 mm en een dikte van 1,78 mm. Controleer voor het bestellen het volledige typenummer van je koffiezetapparaat.
Productinformatie:
OnderdeelnummerMS-0019105
Type onderdeelO-ring / afdichtring
Binnendiameter5,28 mm
Dikte1,78 mm
BuitendiameterCa. 9 mm
UitvoeringOrigineel Krups onderdeel
MateriaalRubber
Geschikt voor:
Voorkom een miskoop:
Controleer of jouw koffiemachine in de onderstaande lijst staat.
Krups F5544338
Krups F5544338A
Krups F5544351
Krups F5544351A
Krups F5544370
Krups F5804610
Krups F8604297
Krups F8604299
Krups F8744310
Krups F8744320
Krups F8744338
Krups F8744350
Krups F8744351
Krups F87443510
Krups F8744370
Krups F87443700
Krups F8774210
Krups F87742100
Krups F8804156
Krups F88041560
Krups F8804256
Krups F8844310
Krups F8844320
Krups F8844370
Krups F8864399
Krups F88643990
Krups F8874210
Krups F8874245
Krups F8874251
Krups F88742510
Krups F8884310
Krups F8884320
Krups F8884338
Krups F8884351
Krups F8884370
Krups F8894510
Krups F88945100
Krups F8894518
Krups F8894530
Krups F8894531
Krups F8894538
Krups F8894556
Krups F88945560
Krups F8894570
Krups F8894599
Krups F8904110
Krups F8904156
Krups F8904198
Krups F89041980
Krups F8904199
Krups F8927518
Krups F89275180
Krups F8927599
Krups F8944210
Krups F8944238
Krups F8944245
Krups F89442450
Krups F8944251
Krups F89442510
Krups F8974110
Krups F8974138
Krups F89741380
Krups F8974170
Krups F8974610
Krups F9161410
Krups F9168510
Krups F91685100
Krups F92011
Krups F92041
Krups F92042
Krups F92043
Krups F92045
Krups F92046
Krups F92141
Krups F92142
Krups F92143
Krups F92145
Krups F92146
Krups F92211
Krups F92241
Krups F92242
Krups F92245
Krups F92247
Krups F922470
Krups F92711
Krups F927110
Krups F92741
Krups F92742
Krups F92743
Krups F9364110
Krups F93641100
Krups F9364138
Krups F9374110
Krups F9624110
Krups F9624133
Krups F9624138
Krups F9624145
Krups F9624156
Krups F9624170
Krups F9624256
Krups F9634210
Krups F9634210A
Krups F9634251
Krups F9634251T
Krups F9637110
Krups F9637110A
Krups F9637138
Krups F9637138A
Krups F9644310
Krups F9644338
Krups F9644399
Krups F96443990
Krups F9654110
Krups F9654170
Krups F9654210
Krups F9674210
Krups F9674210A
Krups F9674210T
Krups F9674210TA
Krups F9674238
Krups F9674238T
Krups F9677110
Krups F9677110A
Krups F9677138
Krups F9684110
Krups F9684118
Krups F9684156
Krups F9684256
Krups F9694233
Krups F9702110
Krups F9704310
Krups F97043100
Krups F9704338
Krups F9704399
Krups F9784110
Krups F9784170
Krups F9784173
Krups FNA131
Krups FNA132
Krups FNA141
Krups FNA142
Krups FNA143
Krups FNA144
Krups FNA146
Krups FNA147
Krups FNA1470
Krups FNA231
Krups FNA2310
Krups FNA241
Krups FNA243
Krups FNA2430
Krups FNB141
Krups FNB142
Krups FNB143
Krups FNB145
Krups FNB1450
Krups FNB147
Krups FNB241
Krups FNB242
Krups FNB243
Krups FNB245
Krups FNB247
Krups FNB341
Krups FNB3410
Krups FNB345
Krups FNB3450
Krups FNB346
Krups FNB3460
Krups FNB441
Krups FNB443
Krups FNB445
Krups FNB446
Krups FNB448
Krups FNC131
Krups FNC151
Krups FNC152
Krups FNC153
Krups FNC154
Krups FNC156
Krups FNC157
Krups FNC158
Krups FNC211
Krups FNC251
Krups FNC252
Krups FNC253
Krups FNC2530
Krups FNC255
Krups FNC311
Krups FNC312
Krups FNC331
Krups FNC3310
Krups FNC351
Krups FNC352
Krups FNC353
Krups FNC354
Krups FNC355
Krups FNF141
Krups FNF1410
Krups FNF142
Krups FNF143
Krups FNF146
Krups FNF148
Krups FNF211
Krups FNF212
Krups FNF2120
Krups FNF241
Krups FNF243
Krups FNF245
Krups FNF247
Krups FNF248
Krups FNF521
Krups FNF531
Krups FNF5310
Krups FNF541
Krups FNF5410
Krups FNF543
Krups FNF5430
Krups FNF544
Krups KENYA 2
Krups XN200010
Krups XN200010/1M0
Krups XN200040
Krups XN2000AU
Krups XN200110
Krups XN200110/1M0
Krups XN200110/4J0
Krups XN200140
Krups XN200510
Krups XN200510/1M0
Krups XN200540
Krups XN2005AU
Krups XN200610
Krups XN200610/1M0
Krups XN200710
Krups XN200710/1M0
Krups XN200740
Krups XN200810
Krups XN200810/1M0
Krups XN200840
Krups XN2008AU1M0
Krups XN200910
Krups XN200910/1M0
Krups XN200940
Krups XN2009AU
Krups XN400610
Krups XN400610/1M0
Krups XN405010
Krups XN405010/1M0
Krups XN405040
Krups XN500010
Krups XN500010/1M0
Krups XN5000101M0
Krups XN500040
Krups XN5000401M0
Krups XN500510
Krups XN500510/1M0
Krups XN5005101M0
Krups XN500540
Krups XN5005401M0
Krups XN5005AU
Krups XN5005AU1M0
Krups XN500910
Krups XN500910/1M0
Krups XN5009101M0
Krups XN500940
Krups XN5009AU
Krups XN700110
Krups XN700140
Krups XN700141
Krups XN700210
Krups XN700240
Krups XN700510
Krups XN700510/1L0
Krups XN7005101L0
Krups XN700540
Krups XN7005401L0
Krups XN700610
Krups XN700610/1L0
Krups XN700640
Krups XN7006401L0
Krups XN700641
Krups XN700810
Krups XN700840
Krups XN7101
Krups XN710110
Krups XN710140
Krups XN710141
Krups XN710210
Krups XN710240
Krups XN7102401L0
Krups XN710610
Krups XN710610/1L0
Krups XN710640
Krups XN7106401L0
Krups XN710641
Krups XN750510
Krups XN750510/1L0
Krups XN7505101L0
Krups XN750540
Krups XN7505401L0
Krups XP500010
Krups XP500010/4J0
Krups XP500050
Krups XP502010
Krups XP502010/4J0
Krups XP502011
Krups XP502011/4J0
Krups XP502030
Krups XP502031
Krups XP505010
Krups XP5050AU
Krups XP508010
Krups XP508010/4J0
Krups XP508030
Krups XP508050
Krups XP9000
Krups XP900010
Krups XP900010/1L0
Krups XP900025
Krups XP900025/1L0
Krups XP900050
Krups XP9000AU
Krups XP9000CH
Krups XP9000DE
Krups XP9000DE/1L0
Krups XP9000DE1L0
Krups XP9000ME
Krups YY1211FD
Krups YY1459FD
Krups YY1460FD
Nespresso F5544310
Nespresso F5544338
Nespresso F5804610
Nespresso F8974110
Nespresso F8974610
Nespresso F9161410
Nespresso F9168510
Nespresso FNA132
Nespresso FNA141
Nespresso FNA143
Nespresso FNA144
Nespresso FNA146
Nespresso FNA241
Nespresso XN200010
Nespresso XN200040
Nespresso XN200110
Nespresso XN200510
Nespresso XN200540
Nespresso XN2005AU
Nespresso XN200610
Nespresso XN200710
Nespresso XN200810
Nespresso XN200840
Nespresso XN200910
Nespresso XN200940
Nespresso XN400610
Nespresso XN405010
Nespresso XN500010
Nespresso XN500040
Nespresso XN500510
Nespresso XN5005AU
Nespresso XN500910
Nespresso XN700510
Nespresso XN700610
Nespresso XN710610
Nespresso XN750510
Moulinex ADP411
Moulinex ADP431
Moulinex ADP441
Moulinex ADP442
Moulinex ADP443
Moulinex ADP444
Moulinex ADP445
Rowenta ES4000FA
Rowenta ES4000FA4J0
Rowenta ES4000KA
Rowenta ES4000KA4J0
Rowenta ES4000RA
Rowenta ES4000RA4J0
Rowenta ES4100FA
Rowenta ES4100FA/4J0
Rowenta ES4100FA4J0
Rowenta ES4100HA
Rowenta ES4100HA/4J0
Rowenta ES4100HA4J0
385
geschikte apparaten
Keuzehulp laden…
Vind de juiste O-ring
Selecteer je apparaat en bekijk alle geschikte onderdelen.
Stuur je typenummer of een foto van het typeplaatje via WhatsApp of e-mail. Wij helpen je graag bij het vinden van het juiste onderdeel.
Waar vind ik mijn typenummer?
Het typenummer staat op het typeplaatje van je koffiemachine, meestal aan de onderzijde van het apparaat. Bij Krups zijn voorbeelden XN700510/1L0, XN400610/1M0 en XP502010/4J0. Neem de volledige code over, inclusief de aanduiding achter de schuine streep.
Meer Krups afdichtingen nodig?
Bekijk ons assortiment afdichtringen en O-ringen voor Krups koffiemachines.
We komen zo snel mogelijk bij je terug met het juiste antwoord.
Twijfel of dit onderdeel past?
Stuur je typenummer of een foto van het typeplaatje via WhatsApp of e-mail. Wij controleren vrijblijvend of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat.