Menu

Bosch Siemens

526 Producten Zoek op typenummer
Toon:
Bosch Siemens toevoerslang van vaatwasser 00668113 alternatief
Bosch Siemens toevoerslang van vaatwasser 00668113 alternatief
• Toevoerslang incl. aquastop 00668113
• Geschikt voor Bosch Siemens
• Hoogwaa...
€42,95 €35,50
 
Bosch Siemens toevoerslang van vaatwasser 00668113
Bosch Siemens toevoerslang van vaatwasser 00668113
• Toevoerslang incl. aquastop
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnumme...
€88,95 €73,51
 
Bosch Siemens koolstoffilter van afzuigkap 11049702
Bosch Siemens koolstoffilter van afzuigkap 11049702
• Koolstoffilter van afzuigkap
• Origineel Bosch Siemens product
• Geurfilter ...
€62,95 €52,02
 
Bosch Siemens afdichting van combimagnetron 00426060
Bosch Siemens afdichting van combimagnetron 00426060
• Afdichtingsrubber van ovendeur
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnu...
€31,45 €25,99
 
Bosch Siemens waaier van wasdroger 00752112
Bosch Siemens waaier van wasdroger 00752112
• Waaier ventilator
• Origineel Bosch/Siemens
• Artikelnummer: 00752112
€12,45 €10,29
 
Bosch Siemens flessenrek van koelkast 11041761
Bosch Siemens flessenrek van koelkast 11041761
• Flessenhouder van koelkast
• Origineel Siemens product
• Artikelnummer 11041...
€24,95 €20,62
 
Bosch Siemens circulatiepomp van vaatwasser 00651956
Bosch Siemens circulatiepomp van vaatwasser 00651956
• Pomp Hittepomp, circulatiepomp 00651956
• Origineel Bosch Siemens product
• ...
€109,95 €90,87
 
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00625486 alternatief
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00625486 alternatief
• Wasmachine scharnier 00625486
• Geschikt voor Bosch Siemens
• Hoogwaardig al...
€15,40 €12,73
 
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00625486
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00625486
• Scharnier van deur
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnummer: 006254...
€26,45 €21,86
 
Bosch Siemens NTC van wasdroger 00613753
Bosch Siemens NTC van wasdroger 00613753
• Temperatuurvoeler van wasdroger
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikeln...
€16,95 €14,01
 
Bosch Siemens deur van wasmachine 00705824
Bosch Siemens deur van wasmachine 00705824
• Wasmachine deur 00705824
• Origineel Bosch product
• Deur compleet met schar...
€155,95 €128,88
 
Bosch Siemens stofzakhouder van stofzuiger 12016325
Bosch Siemens stofzakhouder van stofzuiger 12016325
• Stofzakhouder van stofzuiger
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnumm...
€9,95 €8,22
 
Bosch Siemens verenset van vaatwasser 00754869 alternatief
Bosch Siemens verenset van vaatwasser 00754869 alternatief
• Reparatieset deurbalans vaatwasser 00754869
• Geschikt voor Bosch Siemens
• ...
€13,45 €11,12
 
Bosch Siemens verwarmingselement van wasmachine 12045481
Bosch Siemens verwarmingselement van wasmachine 12045481
• Wasmachine verwarmingselement 12045481
• Origineel Bosch Siemens product
• 2...
€34,95 €28,88
 
Bosch Siemens deksel van mengkom 00653178
Bosch Siemens deksel van mengkom 00653178
• Deksel keukenmachine mengkom
• Origineel Bosch product
• Artikelnummer: 0065...
€9,95 €8,22
 
Bosch Siemens snaar van ventilator wasdroger 00600151
Bosch Siemens snaar van ventilator wasdroger 00600151
• Aandrijfriem klein bij motor
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnumm...
€18,45 €15,25
 
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00626459
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00626459
• Wasmachine scharnier 00626459
• Origineel Bosch Siemens product
€12,45 €10,29
 
Bosch Siemens filter van wasdroger 00650474
Bosch Siemens filter van wasdroger 00650474
• Pluizenfilter van wasdroger
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnumme...
€52,95 €43,76
 
Bosch Siemens hepafilter van stofzuiger 00578731 alternatief
Bosch Siemens hepafilter van stofzuiger 00578731 alternatief
• HEPA-filter van stofzuiger
• Geschikt voor Bosch Siemens
• Hoogwaardig alter...
€9,95 €8,22
 
Bosch Siemens deurgreep van wasdroger 00643356 alternatief
Bosch Siemens deurgreep van wasdroger 00643356 alternatief
• Greep van wasdroger 00643356
• Geschikt Bosch Siemens product
• Hoogwaardig ...
€12,45 €10,29
 
Bosch Siemens afvoerpomp van vaatwasser 00611332
Bosch Siemens afvoerpomp van vaatwasser 00611332
• Vaatwasser afvoerpomp 00611332
• Origineel Bosch Siemens product
€32,95 €27,23
 
Bosch Siemens afvoerpomp van vaatwasser 00620774 alternatief
Bosch Siemens afvoerpomp van vaatwasser 00620774 alternatief
• Vaatwasser afvoerpomp 00620774
• Geschikt voor Bosch Siemens
• Hoogwaardig a...
€26,95 €22,27
 
Bosch Siemens deurgreep van wasmachine 00647424
Bosch Siemens deurgreep van wasmachine 00647424
• Deurgreep gebogen, zilver
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnummer:...
€31,95 €26,41
 
Bosch Siemens filter van wasmachine 00614351 alternatief
Bosch Siemens filter van wasmachine 00614351 alternatief
• Wasmachine filter, pluizenzeef 00614351
• Geschikt voor Bosch Siemens
• Hoog...
€8,95 €7,40
 
Toon 337 - 360 van 526
Bestel met zekerheid
Zoek op typenummer
Bosch Siemens

Bosch & Siemens onderdelen: origineel én hoogwaardige alternatieven

Bosch en Siemens staan bekend om apparaten die lang meegaan. Toch slijten onderdelen door dagelijks gebruik. Daarom vind je bij ons een compleet assortiment Bosch en Siemens onderdelen, zowel origineel als hoogwaardige alternatieve varianten. Deze onderdelen passen goed, werken zoals ze moeten en zijn vaak een stuk voordeliger. Zo kun je je apparaat zelf repareren zonder hoge kosten.

Wasmachine onderdelen voor Bosch & Siemens

Bij Bosch en Siemens wasmachines komen enkele veelvoorkomende storingen regelmatig voor. Trilt de machine tijdens het centrifugeren, dan zijn de Bosch / Siemens schokbrekers vaak versleten. Wordt de machine niet goed gevuld met water of blijft er water in de trommel staan, dan is een nieuw Bosch / Siemens inlaatventiel meestal de oplossing. Krijg je te maken met lekkage bij de deur, dan is een beschadigde Bosch / Siemens manchet vaak de oorzaak — eenvoudig zelf te vervangen.

Hoor je de motor wel maar draait de trommel onregelmatig of met weinig kracht, dan zijn meestal de Bosch / Siemens koolborstels versleten. Nieuwe koolborstels herstellen de kracht van de motor.

Wasdroger onderdelen voor Bosch & Siemens

Wordt je was niet meer goed droog of duurt een programma veel langer dan je gewend bent? Dan is de kans groot dat het filter van je droger aan vervanging toe is. Een verstopt Bosch / Siemens drogerfilter houdt de luchtstroom tegen, waardoor de droger minder goed droogt. Bij ons vind je eenvoudig het passende filter voor jouw model.

Draait de trommel helemaal niet meer, dan is de Bosch / Siemens snaar meestal versleten of gebroken. Start de motor slecht of hoor je tikkende geluiden, dan zijn vaak de Bosch / Siemens droger koolborstels aan vervanging toe.

Onderdelen voor vaatwassers en koelkasten

Bij vaatwassers van Bosch en Siemens komt het regelmatig voor dat de onderste korf niet meer soepel rolt. Een nieuw Bosch / Siemens vaatwasser korfwiel lost dat direct op. Heeft je koelkast moeite om de temperatuur vast te houden of sluit de deur niet goed meer, dan helpt een nieuw Bosch / Siemens deurrubber om de deur weer strak te laten sluiten.

Bosch & Siemens koffiemachine onderdelen

Bij koffiemachines van Bosch en Siemens slijten na verloop van tijd meerdere onderdelen. Een veelvoorkomend probleem is een beschadigd waterreservoir, bijvoorbeeld doordat het een keer is gevallen of omdat de aansluiting begint te lekken. In dat geval helpt een nieuw reservoir direct. Je vindt deze onderdelen bij ons per merk:

• Bosch waterreservoir
• Siemens waterreservoir

Ook de zetgroep (zetmechanisme) is een onderdeel dat na veel gebruik kan vastlopen of slechter gaat bewegen. Merken als Bosch en Siemens geven dan vaak foutmeldingen, of de machine maakt meer geluid dan normaal. In dat geval is de zetgroep meestal aan vervanging toe. Deze onderdelen vind je eenvoudig per merk:

• Bosch zetgroep
• Siemens zetgroep

Stofzuiger onderdelen voor Bosch & Siemens

Verliest je stofzuiger zuigkracht, dan is het Bosch / Siemens stofzuigerfilter vaak verstopt of aan vervanging toe. Werkt de zuigmond niet meer prettig of is deze beschadigd, dan los je dit snel op met een nieuwe Bosch / Siemens zuigmond.

Het juiste Bosch of Siemens onderdeel vinden

Met het typenummer van je apparaat vind je snel onderdelen die precies passen. Bij elk product zie je duidelijke foto’s en specificaties, zodat je zeker weet dat je het juiste onderdeel bestelt. Zo kun je jouw Bosch of Siemens apparaat zelf repareren, zonder gedoe en zonder onnodige kosten.

Merken
Merken
Filter op categorie
Productcategorie
  • Bekijk meer
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »