Menu

Bosch Siemens

526 Producten Zoek op typenummer
Toon:
Bosch Siemens melkkan van koffiezetapparaat 11032162
Bosch Siemens melkkan van koffiezetapparaat 11032162
• Melkreservoir van koffiezetapparaat
• Origineel Siemens product
• Melkkan ex...
€12,95 €10,70
 
Bosch Siemens zetgroep van koffiezetapparaat 11040688
Bosch Siemens zetgroep van koffiezetapparaat 11040688
• Koffiezetapparaat brouwunit 11040688
• Origineel Siemens product
€132,45 €109,46
 
Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971
Bosch Siemens stofzuigerslang 17007971
• Stofzuigerslang 17007971
• Origineel Bosch Siemens product
• Lengte: 1570 mm
€28,95 €23,93
 
Bosch Siemens stofzakhouder van stofzuiger 00495701
Bosch Siemens stofzakhouder van stofzuiger 00495701
• Houder voor originele stofzuigerzakken
• Origineel Bosch Siemens
• Artikelnu...
€9,45 €7,81
 
Bosch Siemens zwenkwiel van stofzuiger 00027606
Bosch Siemens zwenkwiel van stofzuiger 00027606
• Zwenkwiel van stofzuiger
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnummer: ...
€13,45 €11,12
 
Bosch Siemens stofzuigerslang 00365500
Bosch Siemens stofzuigerslang 00365500
• Stofzuigerslang 00365500
• Origineel Bosch Siemens product
• Slang met warte...
€24,45 €20,21
 
Bosch Siemens waterreservoir van koffiezetapparaat 00750694
Bosch Siemens waterreservoir van koffiezetapparaat 00750694
• Waterreservoir van koffiezetapparaat 00750694
• Origineel Bosch Siemens
• Re...
€25,99 €21,48
 
Bosch Siemens manchet van wasmachine 00295609 alternatief
Bosch Siemens manchet van wasmachine 00295609 alternatief
• Wasmachine manchet 00295609
• Hoogwaardig alternatief voor origineel
€19,45 €16,07
 
Bosch Siemens sproeiarm van vaatwasser 00668148
Bosch Siemens sproeiarm van vaatwasser 00668148
• Onderste sproeiarm van vaatwasser
• Origineel Bosch Siemens product
• Artike...
€18,45 €15,25
 
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00655117
Bosch Siemens scharnier van wasmachine 00655117
• Wasmachine scharnier 00655117
• Origineel Bosch Siemens product
€32,95 €27,23
 
Bosch Siemens deurgreep van wasmachine 00751786
Bosch Siemens deurgreep van wasmachine 00751786
• Deurgreep gebogen, zilver
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnummer:...
€44,95 €37,15
 
Bosch Siemens deurgreep van wasdroger 00497522
Bosch Siemens deurgreep van wasdroger 00497522
• Wasdroger greep, wit
• Origineel Siemens product
• Artikelnummer: 00497522
€13,95 €11,53
 
Bosch Siemens slang melkreservoir 12012864
Bosch Siemens slang melkreservoir 12012864
• Slang van melkreservoir 12012864
• Origineel Siemens product
€14,95 €12,36
 
Bosch Siemens houder van ventiel reservoir 00653257
Bosch Siemens houder van ventiel reservoir 00653257
Koffiezetapparaat houder ventiel waterreservoir 653257, 00653257. Geschikt voor ...
€9,95 €8,22
 
Bosch Siemens afvoerpomp van vaatwasser 00620774
Bosch Siemens afvoerpomp van vaatwasser 00620774
• Vaatwasser pomp, afvoerpomp
• Origineel Bosch Siemens product
• Artikelnumme...
€38,95 €32,19
 
Bosch Siemens rooster van lekbak 12020236
Bosch Siemens rooster van lekbak 12020236
• Rooster van koffiezetapparaat 12020236
• Origineel Bosch Siemens product
• I...
€8,40 €6,94
 
Bosch Siemens druiprooster van koffiezetapparaat 12009869
Bosch Siemens druiprooster van koffiezetapparaat 12009869
• Rooster van lekbak 12009869
• Origineel Siemens product
€8,95 €7,40
 
Bosch Siemens bonenreservoir koffiezetapparaat 11015223
Bosch Siemens bonenreservoir koffiezetapparaat 11015223
• koffiebonen container 11015223
• Origineel Bosch Siemens product
• Bonenrese...
€39,45 €32,60
 
Bosch Siemens deksel van waterreservoir 00646962
Bosch Siemens deksel van waterreservoir 00646962
• Deksel van waterreservoir
• Origineel Bosch Siemens
• Afmetingen: 85 x 27 x ...
€13,85 €11,45
 
Bosch Siemens flowmeter koffiezetapparaat 00614608
Bosch Siemens flowmeter koffiezetapparaat 00614608
• Bosch Siemens doorstroommelder 00614608
• Sensor van koffiezetapparaat
• Inh...
€16,95 €14,01
 
Bosch Siemens lekbak koffiezetapparaat 11003901
Bosch Siemens lekbak koffiezetapparaat 11003901
• Lekbak van koffiezetapparaat 11003901
• Origineel Bosch Siemens product
€16,85 €13,93
 
Bosch Siemens pomp koffiezetapparaat 12008614
Bosch Siemens pomp koffiezetapparaat 12008614
• Koffiemachine pomp
• Origineel Bosch Siemens product
• Inhoud verpakking: 1 ...
€69,95 €57,81
 
Bosch Siemens koolborstels van wasmachine  00605694
Bosch Siemens koolborstels van wasmachine 00605694
• Wasmachine koolborstels 00605694
• Origineel Bosch Siemens product
• Afmetin...
€33,45 €27,64
 
Bosch Siemens deurrelais van wasmachine 00638259
Bosch Siemens deurrelais van wasmachine 00638259
• Deurslot van wasmachine 00638259, 10031405
• Origineel Bosch Siemens product
...
€19,45 €16,07
 
Toon 361 - 384 van 526
Bestel met zekerheid
Zoek op typenummer
Bosch Siemens

Bosch & Siemens onderdelen: origineel én hoogwaardige alternatieven

Bosch en Siemens staan bekend om apparaten die lang meegaan. Toch slijten onderdelen door dagelijks gebruik. Daarom vind je bij ons een compleet assortiment Bosch en Siemens onderdelen, zowel origineel als hoogwaardige alternatieve varianten. Deze onderdelen passen goed, werken zoals ze moeten en zijn vaak een stuk voordeliger. Zo kun je je apparaat zelf repareren zonder hoge kosten.

Wasmachine onderdelen voor Bosch & Siemens

Bij Bosch en Siemens wasmachines komen enkele veelvoorkomende storingen regelmatig voor. Trilt de machine tijdens het centrifugeren, dan zijn de Bosch / Siemens schokbrekers vaak versleten. Wordt de machine niet goed gevuld met water of blijft er water in de trommel staan, dan is een nieuw Bosch / Siemens inlaatventiel meestal de oplossing. Krijg je te maken met lekkage bij de deur, dan is een beschadigde Bosch / Siemens manchet vaak de oorzaak — eenvoudig zelf te vervangen.

Hoor je de motor wel maar draait de trommel onregelmatig of met weinig kracht, dan zijn meestal de Bosch / Siemens koolborstels versleten. Nieuwe koolborstels herstellen de kracht van de motor.

Wasdroger onderdelen voor Bosch & Siemens

Wordt je was niet meer goed droog of duurt een programma veel langer dan je gewend bent? Dan is de kans groot dat het filter van je droger aan vervanging toe is. Een verstopt Bosch / Siemens drogerfilter houdt de luchtstroom tegen, waardoor de droger minder goed droogt. Bij ons vind je eenvoudig het passende filter voor jouw model.

Draait de trommel helemaal niet meer, dan is de Bosch / Siemens snaar meestal versleten of gebroken. Start de motor slecht of hoor je tikkende geluiden, dan zijn vaak de Bosch / Siemens droger koolborstels aan vervanging toe.

Onderdelen voor vaatwassers en koelkasten

Bij vaatwassers van Bosch en Siemens komt het regelmatig voor dat de onderste korf niet meer soepel rolt. Een nieuw Bosch / Siemens vaatwasser korfwiel lost dat direct op. Heeft je koelkast moeite om de temperatuur vast te houden of sluit de deur niet goed meer, dan helpt een nieuw Bosch / Siemens deurrubber om de deur weer strak te laten sluiten.

Bosch & Siemens koffiemachine onderdelen

Bij koffiemachines van Bosch en Siemens slijten na verloop van tijd meerdere onderdelen. Een veelvoorkomend probleem is een beschadigd waterreservoir, bijvoorbeeld doordat het een keer is gevallen of omdat de aansluiting begint te lekken. In dat geval helpt een nieuw reservoir direct. Je vindt deze onderdelen bij ons per merk:

• Bosch waterreservoir
• Siemens waterreservoir

Ook de zetgroep (zetmechanisme) is een onderdeel dat na veel gebruik kan vastlopen of slechter gaat bewegen. Merken als Bosch en Siemens geven dan vaak foutmeldingen, of de machine maakt meer geluid dan normaal. In dat geval is de zetgroep meestal aan vervanging toe. Deze onderdelen vind je eenvoudig per merk:

• Bosch zetgroep
• Siemens zetgroep

Stofzuiger onderdelen voor Bosch & Siemens

Verliest je stofzuiger zuigkracht, dan is het Bosch / Siemens stofzuigerfilter vaak verstopt of aan vervanging toe. Werkt de zuigmond niet meer prettig of is deze beschadigd, dan los je dit snel op met een nieuwe Bosch / Siemens zuigmond.

Het juiste Bosch of Siemens onderdeel vinden

Met het typenummer van je apparaat vind je snel onderdelen die precies passen. Bij elk product zie je duidelijke foto’s en specificaties, zodat je zeker weet dat je het juiste onderdeel bestelt. Zo kun je jouw Bosch of Siemens apparaat zelf repareren, zonder gedoe en zonder onnodige kosten.

Merken
Merken
Filter op categorie
Productcategorie
  • Bekijk meer
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »